Žijeme olympiádou

Projektový den „Žijeme olympiádou“

Ve středu 31. ledna jsme se v naší škole připravovali na ZOH v korejském Pchjongčchangu, které odstartují v únoru 2018.

Žáci se na tento den těšili a přišli do školy připraveni. Rozdělili se do pěti skupin, ve kterých měli za úkol vytvořit plakát nebo upoutávku na zimní olympijské hry. Všem skupinám se to moc povedlo.

Závěr projektu patřil sportovním aktivitám. Žáci si vyzkoušeli některé činnosti z různých sportů jako je hokej, curling, lyžování, běh a hod na cíl, a to vše v podmínkách, které nám dovolilo školní prostředí. Nechybělo ani povzbuzování spolužáků a jásot.

Tímto projektovým dnem jsme chtěli podpořit naše sportovce, kteří byli nominováni na ZOH. Budeme sledovat olympiádu a našim sportovcům přejeme, ať se jim daří.