Kulturní vystoupení na setkání seniorů

Setkání  seniorů

Školní rok 2018/19 začal v naší škole velmi hekticky. Jelikož jsme věděli, že máme potěšit naše babičky a dědečky nějakým pěkným vystoupením, začali jsme nacvičovat prakticky první školní den. A tak děti sháněly kostýmy a rekvizity, učily se básničky, trénovaly kroky. Každý den se konala zkouška, každý den jsme ubírali z našich vyučovacích hodin. Ale výsledek stál za to.

„Ono“ vystoupení se konalo v pátek 21. 9. 2018 v kulturním domě. Děti přednesly básničky o podzimu, o babičce a dědečkovi, mladší žáci ztratili se Stonožkou všechny své ponožky. Ti starší zase rozveselili dědečka a on přestal skuhrat. Draka sice zub bolet nepřestal, ale užili jsme si u toho spoustu zábavy. A Frantova ponorka, kterou zdědil, nakonec všechny uvedla do dobré nálady.

Dětem se jejich program moc vydařil a věřím, že vykouzlil úsměv na lecjaké zamračené tváři.