Čarodějnice

ČARODĚJNICE

27. dubna v pátek jsme si hráli na čarodějnice a čaroděje a věřte, že jsme si ten den náležitě užili. Vše se odehrávalo na farní zahradě a v prostorách kolem fary, kde je nám moc hezky a děti si tam taky rády hrají. Pro děti jsme měli připraveno hodně činností a her souvisejících s touto tradicí. Děti kreslily na beton barevnými křídami, lepily si bylinkový lektvar, létaly na koštěti rovně i slalomem, závodily s myškami, která dojede nejdál, lepily perníky na perníkovou chaloupku, závodily v třídění barevných kuliček, přetahovaly se s lanem, rozlišovaly zvuky, které se ozývaly z chýše čarodějnice…co to šustí, cinká, bouchá, je to papír, kov, dřevo…?    Čarodějničky a čarodějové byli moc krásní, počasí nám přálo, holčičky dostaly kouzelné mašličky do vlásků a kluci kouzelné brýle.